FAQ

1. Je možné dokoupit si police, když už mám regály doma?

Vážíme si Vašeho zájmu u náš sortiment. Bohužel Vám police navíc v současné době neumíme nabídnout. Regály k nám z výroby chodí již pečlivě zabalené jako celek a police samostatně si z kapacitních důvodů z výroby balit nenecháváme. Pokud bychom do budoucna naše skladové kapacity navýšili, rádi pro Vás police do sortimentu přidáme.  

2. Jaká je nosnost regálů?

Nosnost regálů je uvedena vždy v popisu každého regálu. U jednotlivých regálů se nosnost liší. V naší nabídce jsou regály s nosností od 80 kg na polici až po regály s nosností 900 kg na polici. Záleží tedy jen na Vašich potřebách. Naše regály to unesou :) 

3. Je možné dát regály na sebe?

Naše regály jsou vyráběny a testovány podle normy ISO 9001 a dle toho jsou uváděny i jejich vlastnosti u nás v obchodě. Pokud má regál uvedenou výšku 2000mm, není možné regál nastavovat na vyšší velikost. Regál, i když by to technicky možné bylo, by tímto nemusel splňovat uvedené parametry a mohlo by dojít k jeho poškození, v nejhorším případě zhroucení. Za takto sestavený regál naše společnost nepřebírá záruku a nedoporučujeme takovéto využívání. 

4. Dají se regály ukotvit ke zdi? Prodáváte k tomu šrouby a hmoždinky?

Všechny regály bez ohledu na jejich výšku či nosnost doporučujeme kotvit ke zdi nebo do podlahy (dle typu regálu). Správným ukotvením zvýšíte životnost regálů, jeho stabilitu a vaši bezpečnost pro případy, že byste o regál zakopli nebo do něj omylem vrazili a tím jej převrhli. Kotevní materiál nabízíme k regálům jako doplňkový sortiment přímo na kartě každého regálu. Najdete zde také sadu k sešroubování více regálu k sobě, gumovou paličku pro snadnější montáž a štítky s nosností polic.  

5. Z jakého materiálu jsou regály?

Regály jsou vyrobené z velmi kvalitní, za studena lisované oceli, která má díky vysokotlakému lisování větší hustotu a tím i pevnost. Pozadu s kvalitou nezůstávají ani police, které jsou u většiny regálů vyráběny z ekologické MDF desky s vysokou pevností. Jedinečná moderní technologie výroby dělá z regálů MAMUUT SHELVES kvalitní produkty určené nejen do domácností, ale i těžké výroby. 

6. Je možné mít regály i venku dlouhodobě?

Regály jsou vyrobené z pozinkovaného nebo lakovaného, za studena lisovaného ocelového plechu. Právě povrchovou úpravou jsou ošetřeny proti korozi (zinek/lak). Regály tak snesou vlhké prostředí, ale přímo ve vodě by stát neměli. Trochu jiné je to s policemi. Ty jsou vyrobené z dřevotřísky nebo MDF desky, které jsou povrchově ošetřeny jen velmi tenkou vrstvou ochranné impregnace. Ta zajišťuje skvělé vlastnosti v suchých podmínkách a umožňuje police vlhkým hadrem jednou za čas otřít od prachu. Na přímém působení vody by ale police mohly nasát vodu. Doporučujeme tedy regály umístit na místo, kde nebudou v přímém kontaktu s vodou. Ve vlhkém prostředí doporučujeme police ošetřit vodou odpudivým nátěrem, aby se zabránilo nabobtnání materiálu polic. 

7. Které regály mají nejvyšší nosnost? Je možné je použit do výrobní firmy?

V naší nabídce máme i řadu těžkých regálů s nosností až 900 kg na polici. Tyto regály jsou díky své vysoké stabilitě a nosnosti vhodné jak do profesionálních skladů, tak i do výrobních firem. Pokud potřebujete vybavit větší sklad, neváhejte se na nás obrátit s Vaší poptávkou. Rádi Vám navrhneme vhodné regály přesně podle Vašich potřeb.  Kontaktujte nás a vyberte si, co chcete řešit.

8. Kdy mi zboží přijde?

Objednávky expedujeme zpravidla do 24 hodin od objednání. Objednávky vytvořené do 15:00 odesíláme ještě tentýž den. Při expedování objednávky Vám automaticky přijde email s trekovacím číslem zásilky, podle kterého můžete na webových stránkách konkrétního přepravce svou zásilku sledovat.

9. Odvezu to?

Samozřejmě! Všechny naše regály jsou rozložené v krabici. Nejdelší hrana balení má tedy stejný rozměr, jako je šířka regálu. Výška balení je zpravidla 10-20 cm. Zabalený regál tedy bez obav naložíte do kufru osobního auta.

Nejnovější články

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení